Гак приварний KAT.4 нижньої тяги Walterscheid

Гак приварний KAT.4 нижньої тяги Walterscheid

15800,00  грн

Гак приварний KAT.4 нижньої тяги Walterscheid, виготовлено із кованої високоміцної сталі. Витримує великі навантаження, легкий у керуванні. Гак має закритий у корпусі від пилу, бруді і сторонніх предметів. Ніколи безконртрольно не відкривається, полегшує приєднання навісного обладнання до трактора. Приєднання цілком безпечне навіть не виходячи з кабіни.

Замовити товар

Заповніть форму нижче


Категорія

Опис

Гак приварний KAT.4 нижньої тяги WalterscheidГак приварний KAT.4 нижньої тяги Walterscheid, виготовлено із кованої високоміцної сталі. Витримує великі навантаження, легкий у керуванні. Гак має закритий у корпусі від пилу, бруді і сторонніх предметів. Ніколи безконртрольно не відкривається, полегшує приєднання навісного обладнання до трактора. Приєднання цілком безпечне навіть не виходячи з кабіни.

ТОВ ВІНАГРОТЕХ – це індивідуальний підхід до кожного клієнта, широкий асортимент запчастин до елеваторів, зернонавантажувачів, зерноочисному і ґрунтообробному обладнанню, сівалок, комбайнів. Професійна консультація, супровід, і своєчасна доставка.
Ми працюємо для сільськогосподарських, зернопереробних підприємств, фермерських господарств.
ТОВ ВІНАГРОТЕХ – команда професіоналів, яка надасть запчастини перевірені часом, виробництва України та інших країн. Агробізнес сезонний і до кожного сезону ми підготуємо, підстрахуємо нашого клієнта від неприємних несподіванок. Допоможемо забезпечити потрібні запчастини та комплектуючі.

Ми допоможемо правильно підібрати запчастини та комплектуючі для вашої техніки і обладнання.

Запчастини для зернонавантажувачів – до зернометальникам ЗМ, до ковшовим шнековим навантажувачів КШП, норіям і самопливних навантажувачів. Безліч запчастин та комплектуючих: метизи, важелі, вали, блоки шестерень, вісі тощо.

Запчастини для зерно очисного обладнання – ОВС, БЦС, БСХ, СПО, МПО, Петкус. Важливі комплектуючі, які потребують частої заміни – решета прямокутної та циліндричної форми, круглими, трикутними та прямокутними просіками, різних діаметрів, та розмирів.

Запчастини до комбайнів світових виробників JOHN DEERE (Джон Дір), CASE (Кейс), CLAAS (Клас), GASPARDO (Гаспардо). Зірочки, головки привода, насоси НШ, сигмети ножа, пластини протиріжучі, ланцюги транспортерні, контрприводи, втулки, підшипники, метизи та інші запчастини.

Запчастини для ґрунтообробного обладнання – до плугів, борон, культиваторів, глибокорозпушувачів Lemken (Лемкен), Horsh (Хорш), Gregoire Besson (Грегорі Бесон), Kuhn (Кунх), Will Rich (Віл Рівч), БДТ, БДВП, КПС.

Запчастини до сівалок Kinze (Кінзе), John Deere (Джон Дір), Great Plains (Грейт Плейнс), Horsh (Хорш), Vaderstad (Ведерстад).

Витратні матеріали – металовироби, гумовотехнічні вироби (РТІ), ремені, шпонкові матеріал, транспортерна стрічка.

  • Підшипники: кулькові, роликові, дворядні, однорядні, корпусні, лапчасті, самоцентруючі, конічні, шарнірні, радіальні, сферичні, опорні, голчасті, кришки підшипників, корпус кришки підшипника.
  • Метизи – болти, гайки, шайби, пружинні шайби (гровери), шпильки, шплінти, масльонки, ланки ланцюгів, ланцюги однорядні та дворядні, стопорні кільця зовнішні, та внутрішні.
  • Пароніт, фторопласт, техпластина, капролон, манжети гідравлічні, сальники, рукави високого тиску (РВД), паси клинові, багато струменеві, мастило для підшипників, кисневі рукави.
  • Відра для доїння та супутні комплектуючі до них, робочі рукавички, дрантя (ветошь), мило для миття рук, електроди, круги абразивні алмазні.
Сurrency | Валюта