Фільтр- осушувач 04-003977-00 ресівер кондиціонера

Фільтр-осушувач 04-003977-00 ресівер кондиціонера

945,00  грн /шт

Фільтр-осушувач ресивер універсальний кондиціонера, очищує тепле повітря від вологи і фреон від домішок. Фільтр наповнений абсорбентом, це синтетичні гранули цеоліту він поглинає конденсат. Фільтр-осушувач ресивер універсальний кондиціонера встановлюють у системі високого тиску між кондиціонером, випарником і компресором. Після очищення фреон потрапляє у випарник де знову перетворюється на газ і перетворює тепле повітря на холодне і тоді в кабіні тракторі, комбайнів та іншої техніки. Запчастини, комплектуючі, витратні матеріали до сільгосптехніки, обладнання.

Замовити товар

Заповніть форму нижче


Артикул 04-003977-00 Категорії ,

Опис

Фільтр-осушувач 04-003977-00 ресівер універсальний кондиціонера, очищує тепле повітря від вологи і фреон від домішок. Фільтр наповнений абсорбентом, це синтетичні гранули цеоліту він поглинає конденсат. Фільтр-осушувач ресивер універсальний кондиціонера встановлюють у системі високого тиску між кондиціонером, випарником і компресором. Після очищення фреон потрапляє у випарник де знову перетворюється на газ і перетворює тепле повітря на холодне і тоді в кабіні тракторі, комбайнів та іншої техніки.

ТОВ ВІНАГРОТЕХ – це індивідуальний підхід до кожного клієнта, широкий асортимент запчастин до елеваторів, зернонавантажувачів, зерноочисному і ґрунтообробному обладнанню, сівалок, комбайнів. Професійна консультація, супровід, і своєчасна доставка.
Ми працюємо для сільськогосподарських, зернопереробних підприємств, фермерських господарств.
ТОВ ВІНАГРОТЕХ – команда професіоналів, яка надасть запчастини перевірені часом, виробництва України та інших країн. Агробізнес сезонний і до кожного сезону ми підготуємо, підстрахуємо нашого клієнта від неприємних несподіванок. Допоможемо забезпечити потрібні запчастини та комплектуючі.

Ми допоможемо правильно підібрати запчастини та комплектуючі для вашої техніки і обладнання.

Запчастини для зернонавантажувачів – до зернометальникам ЗМ, до ковшовим шнековим навантажувачів КШП, норіям і самопливних навантажувачів. Безліч запчастин та комплектуючих: метизи, важелі, вали, блоки шестерень, вісі тощо.

Запчастини для зерно очисного обладнання – ОВС, БЦС, БСХ, СПО, МПО, Петкус. Важливі комплектуючі, які потребують частої заміни – решета прямокутної та циліндричної форми, круглими, трикутними та прямокутними просіками, різних діаметрів, та розмирів.

Запчастини до комбайнів світових виробників JOHN DEERE (Джон Дір), CASE (Кейс), CLAAS (Клас), GASPARDO (Гаспардо). Зірочки, головки привода, насоси НШ, сигмети ножа, пластини протиріжучі, ланцюги транспортерні, контрприводи, втулки, підшипники, метизи та інші запчастини. Фільтр-осушувач 04-003977-00 ресівер кондиціонера універсальний.

Запчастини для ґрунтообробного обладнання – до плугів, борон, культиваторів, глибокорозпушувачів Lemken (Лемкен), Horsh (Хорш), Gregoire Besson (Грегорі Бесон), Kuhn (Кунх), Will Rich (Віл Рівч), БДТ, БДВП, КПС.

Запчастини до сівалок Kinze (Кінзе), John Deere (Джон Дір), Great Plains (Грейт Плейнс), Horsh (Хорш), Vaderstad (Ведерстад).

Витратні матеріали – металовироби, гумовотехнічні вироби (РТІ), ремені, шпонкові матеріал, транспортерна стрічка.

  • Підшипники: кулькові, роликові, дворядні, однорядні, корпусні, лапчасті, самоцентруючі, конічні, шарнірні, радіальні, сферичні, опорні, голчасті, кришки підшипників, корпус кришки підшипника.
  • Метизи – болти, гайки, шайби, пружинні шайби (гровери), шпильки, шплінти, масльонки, ланки ланцюгів, ланцюги однорядні та дворядні, стопорні кільця зовнішні, та внутрішні.
  • Пароніт, фторопласт, техпластина, капролон, манжети гідравлічні, сальники, рукави високого тиску (РВД), паси клинові, багато струменеві, мастило для підшипників, кисневі рукави.
  • Відра для доїння та супутні комплектуючі до них, робочі рукавички, дрантя (ветошь), мило для миття рук, електроди, круги абразивні, алмазні, відрізні.
Сurrency | Валюта