Дон 1500 Б

Комбайн Дон-1500 Б призначений для збирання зернових колосових культур прямим і роздільним комбайнуванням. Підвищену пропускну здатність забезпечує однобарабанна система і молотильний барабан найбільшого діаметру. Мінімум часу потрібно на вивантаження зерна завдяки оптимальному обсягу бункера і високоскоростному вивантажувальному елеватору. А збільшений паливний бак дозволяє відпрацювати робочу зміну без дозаправки. Гідростатичний привід ходової частини забезпечує легкість управління і маневреність комбайна. М’який і ретельний обмолот, за рахунок великої площі односекційного підбарабання, двоступеневої системи очищення з потужним вентилятором і пристроєм автономного домолота, дозволяють зберегти зібраний врожай і отримати ціле і чисте зерно.

Каталог Дон 1500 Б

ТОВ ВІНАГРОТЕХ – це індивідуальний підхід до кожного клієнта, широкий асортимент запчастин до елеваторів, зернонавантажувачів, зерноочисному і ґрунтообробному обладнанню, сівалок, комбайнів. Професійна консультація, супровід, і своєчасна доставка.
Ми працюємо для сільськогосподарських, зернопереробних підприємств, фермерських господарств.
ТОВ ВІНАГРОТЕХ – команда професіоналів, яка надасть запчастини перевірені часом, виробництва України та інших країн. Агробізнес сезонний і до кожного сезону ми підготуємо, підстрахуємо нашого клієнта від неприємних несподіванок. Допоможемо забезпечити потрібні запчастини та комплектуючі.
Ми допоможемо правильно підібрати запчастини та комплектуючі для вашої техніки і обладнання.

Запчастини для зернонавантажувачів – ЗМ-60А, ЗМ-100 до зернометальникам, КШП-6 до ковшовим шнековим навантажувачів, норіям і самопливних навантажувачів. Безліч запчастин та комплектуючих: метизи, важелі, вали, блоки шестерень, вісі тощо.

Запчастини для зерно очисного обладнання – ОВС, БЦС 25 (50), БСХ, Петкус. Важливі комплектуючі, які потребують частої заміни – решета прямокутної та циліндричної форми, круглими, трикутними та прямокутними просіками, різних діаметрів, та розмирів.

Запчастини до комбайнів світових виробників JOHN DEERE, CASE, CLAAS, GASPARDO. Зірочки, головки привода, насоси НШ, сигмети ножа, пластини протиріжучі, ланцюги транспортерні, контрприводи, втулки, підшипники, метизи та інші запчастини.

Запчастини для ґрунтообробного обладнання – до плугів, борон, культиваторів, глибокорозпушувачів Lemken, Horsh, Gregoire Besson, Kuhn, Will Rich, БДТ, БДВП, КПС.

Запчастини до сівалок Kinze, John Deere, Great Plains, Horsh.

Витратні матеріали – металовироби, відводи  чавунні, крани, гумовотехнічні вироби (ГТВ), ремені, шпонкові матеріал, транспортерна стрічка.