KINZE 3600

KINZE 3600 – вакуумна сівалка точного висіву.

Це революційна модель сівалки, конструкція рами з поворотною віссю і з фронтальними висіваючими секціями стали використовуються на полях світу. Завдяки перевіриної конструкції модель 3600 гарантує стабільний і ефективний висів. Модель KINZE 3600 може бути оснащена системою внесення сухих або рідких добрив, центральними або стандартними бункирами. Вакуумним аба механічним висіваючим апаратом True Rate ™ , а також численними іншими опціями.

KINZE 3600-mehanika

ТОВ ВІНАГРОТЕХ – це індивідуальний підхід до кожного клієнта, широкий асортимент запчастин до елеваторів, зернонавантажувачів, зерноочисному і ґрунтообробному обладнанню, сівалок, комбайнів. Професійна консультація, супровід, і своєчасна доставка.
Ми працюємо для сільськогосподарських, зернопереробних підприємств, фермерських господарств.
ТОВ ВІНАГРОТЕХ – команда професіоналів, яка надасть запчастини перевірені часом, виробництва України та інших країн. Агробізнес сезонний і до кожного сезону ми підготуємо, підстрахуємо нашого клієнта від неприємних несподіванок. Допоможемо забезпечити потрібні запчастини та комплектуючі.

Ми допоможемо правильно підібрати запчастини та комплектуючі для вашої техніки і обладнання.

Запчастини для зернонавантажувачів – ЗМ-60А, ЗМ-100 до зернометальникам, КШП-6 до ковшовим шнековим навантажувачів, норіям і самопливних навантажувачів. Безліч запчастин та комплектуючих: метизи, важелі, вали, блоки шестерень, вісі тощо.

Запчастини для зерно очисного обладнання – ОВС, БЦС 25 (50), БСХ, Петкус. Важливі комплектуючі, які потребують частої заміни – решета прямокутної та циліндричної форми, круглими, трикутними та прямокутними просіками, різних діаметрів, та розмирів.

Запчастини до комбайнів світових виробників JOHN DEERE, CASE, CLAAS, GASPARDO. Зірочки, головки привода, насоси НШ, сигмети ножа, пластини протиріжучі, ланцюги транспортерні, контр приводи, втулки, підшипники, метизи та інші запчастини.

Запчастини для ґрунтообробного обладнання – до плугів, борон, культиваторів, глибокорозпушувачів Lemken, Horsh, Gregoire Besson, Kuhn, Will Rich, БДТ, БДВП, КПС.

Запчастини до сівалок Kinze, John Deere, Great Plains, Horsh. KINZE 3600 вакуумна сівалка точного висіву.

Витратні матеріали – металовироби, гумовотехнічні вироби (ГТВ), ремені, шпонкові матеріал, транспортерна стрічка.

  • Болти, гайки, шайби, пружинні шайби, шпильки, шплінти, масльонки, ланки ланцюгів, ланцюги, стопорні кільця.
  • Підшипники: кулькові, роликові, дворядні, однорядні, корпусні, самоцентруючі, конічні, шарнірні, сферичні, голчасті.
  • Пароніт, фторопласт, техпластина, капролон.