Культиватор КРН-5.6

Навісний культиватор КРН-5.6 для міжрядкової обробки грунту, призначений 8-ми рядних посівів, висіяних з міжряддями 600, 700, 900 мм, з повним підрізанням бур’янів, якісним розпушуванням грунту в міжряддях на задану глибину зі знищенням бур’янів. Паралелограмна підвіска секцій робочих органів забезпечує копіювання рельєфу грунту. Шини атмосферного тиску і обгумовані катки культиватора забезпечують їх самоочищення від налиплого бруду. Передбачений варіант використання культиватора для суцільної культиації з використанням лап плоскоріжучіх односторонніх.

КРН-5.6 каталог

ТОВ ВІНАГРОТЕХ – це індивідуальний підхід до кожного клієнта, широкий асортимент запчастин до елеваторів, зернонавантажувачів, зерноочисному і ґрунтообробному обладнанню, сівалок, комбайнів. Професійна консультація, супровід, і своєчасна доставка.
Ми працюємо для сільськогосподарських, зернопереробних підприємств, фермерських господарств.
ТОВ ВІНАГРОТЕХ – команда професіоналів, яка надасть запчастини перевірені часом, виробництва України та інших країн. Агробізнес сезонний і до кожного сезону ми підготуємо, підстрахуємо нашого клієнта від неприємних несподіванок. Допоможемо забезпечити потрібні запчастини та комплектуючі.
Ми допоможемо правильно підібрати запчастини та комплектуючі для вашої техніки і обладнання.

Запчастини для зернонавантажувачів – ЗМ-60А, ЗМ-100 до зернометальникам, КШП-6 до ковшовим шнековим навантажувачів, норіям і самопливних навантажувачів. Безліч запчастин та комплектуючих: метизи, важелі, вали, блоки шестерень, вісі тощо.

Запчастини для зерно очисного обладнання – ОВС, БЦС 25 (50), БСХ, Петкус. Важливі комплектуючі, які потребують частої заміни – решета прямокутної та циліндричної форми, круглими, трикутними та прямокутними просіками, різних діаметрів, та розмирів.

Запчастини до комбайнів світових виробників JOHN DEERE, CASE, CLAAS, GASPARDO. Зірочки, головки привода, насоси НШ, сигмети ножа, пластини протиріжучі, ланцюги транспортерні, контрприводи, втулки, підшипники, метизи та інші запчастини.

Запчастини для ґрунтообробного обладнання – до плугів, борон, культиваторів, глибокорозпушувачів Lemken, Horsh, Gregoire Besson, Kuhn, Will Rich, БДТ, БДВП, КПС. Навісний культиватор КРН-5.6 для міжрядкової обробки грунту.

Запчастини до сівалок Kinze, John Deere, Great Plains, Horsh.Витратні матеріали – металовироби, гумовотехнічні вироби (ГТВ), ремені, шпонкові матеріал, транспортерна стрічка.

Болти, гайки, шайби, пружинні шайби (гровери), шпильки, шплінти, масльонки, ланки ланцюгів, ланцюги однорядні та дворядні, стопорні кільця зовнішні, та внутрішні.