перехідник ар.2006 втулка 20 вал 6 шліців

Перехідник АР.2006 вала 6 шліців

Запчастина до трактора John Deere перехідник АР.2006 втулка 20 шліців 40х45 (1 3/4-Z20) вала 6 шліців 29х35 (1 3/8-Z6). Перехідник АР.2006 вала на 6 шліців встановлюється на карданний вал, є перехідником для запчастин європейського виробництва на вітчизняний.


Категорія

Опис

Запчастина до трактора John Deere перехідник АР.2006 втулка 20 шліців 40х45 (1 3/4-Z20) вала 6 шліців 29х35 (1 3/8-Z6). Перехідник АР.2006 вала на 6 шліців встановлюється на карданний вал, є перехідником для запчастин європейського виробництва на вітчизняний.

ТОВ ВІНАГРОТЕХ – це індивідуальний підхід до кожного клієнта, широкий асортимент запчастин до елеваторів, зернонавантажувачів, зерноочисному і ґрунтообробному обладнанню, сівалок, комбайнів. Професійна консультація, супровід, і своєчасна доставка.
Ми працюємо для сільськогосподарських, зернопереробних підприємств, фермерських господарств.
ТОВ ВІНАГРОТЕХ – команда професіоналів, яка надасть запчастини перевірені часом, виробництва України та інших країн. Агробізнес сезонний і до кожного сезону ми підготуємо, підстрахуємо нашого клієнта від неприємних несподіванок. Допоможемо забезпечити потрібні запчастини та комплектуючі.
Ми допоможемо правильно підібрати запчастини та комплектуючі для вашої техніки і обладнання.

Запчастини для зернонавантажувачів – ЗМ-60А, ЗМ-100 до зернометальникам, КШП-6 до ковшовим шнековим навантажувачів, норіям і самопливних навантажувачів.Безліч запчастин та комплектуючих: метизи, важелі, вали, блоки шестерень, вісі тощо.

Запчастини для зерно очисного обладнання – ОВС, БЦС 25 (50), БСХ, Петкус. Важливі комплектуючі, які потребують частої заміни – решета прямокутної та циліндричної форми, круглими, трикутними та прямокутними просіками, різних діаметрів, та розмирів.

Запчастини до комбайнів світових виробників JOHN DEERE, CASE, CLAAS, GASPARDO. Зірочки, головки привода, насоси НШ, сиг мети ножа, пластини протиріжучі, ланцюги транспортерні, контр приводи, втулки, підшипники, метизи та інші запчастини.

Запчастини для ґрунтообробного обладнання – до плугів, борон, культиваторів, глибокорозпушувачів Lemken, Horsh, Gregoire Besson, Kuhn, Will Rich, БДТ, БДВП, КПС.

Запчастини до сівалок Kinze, John Deere, Great Plains, Horsh.

Витратні матеріали – метизи, гумовотехнічні вироби (ГТВ), ремені, шпонкові матеріал, транспортерна стрічка.

  • Болти, гайки, шайби, пружинні шайби (гравери), шпильки, шплінти, масльонки, ланки ланцюгів, ланцюги однорядні та дворядні, стопорні кільця зовнішні, та внутрішні.
  • Пароніт, фторопласт, техпластина, капролон, манжети гідравлічні, сальники, рукави високого тиску (РВД), паси клинові, багато струменеві, мастило для підшипників, кисневі рукави.
  • Підшипники: кулькові, роликові, дворядні, однорядні, корпусні, самоцентруючі, конічні, шарнірні, сферичні, опорні, голчасті, кришки підшипників, корпус кришки підшипника.
Сurrency | Валюта
UAH Українська гривня
EUR Євро