HORSCH PRONTO DC

Посівний комплекс HORSCH Pronto DC – універсальний комплекс для роботи в будь-яких умовах після плуга або дискової борони. Підготовка насінневого ложа, ущільнення – за одну робочу операцію. Оптимальний доступ до всіх компонентів і вузлів, висока рама – запорука якосної роботи в найскладніших умовах. HORSCH Pronto DC це точне внесення насіння (навіть при високій швидкості). Індивідуальний TurboDisc з катком і інтигрованими амортизаторами, безступінчасте регулювання тиску сошника, точне копіювання грунту. Універсальна компоновка машини – передній компактор для вирівнювання і зменшення тягового зусилля, велика ємність бункера – 5000 л, 2-рядна дискова система, діаметр дисків. Простота в роботі і обслуговуванні – швидке і просте налаштування сошника, глибини і кількості внесення насіння, безпроблемна зміна насіннєвого матеріалу, низькі витрати на техобслуговування.

хорш пронто дс

ТОВ ВІНАГРОТЕХ – це індивідуальний підхід до кожного клієнта, широкий асортимент запчастин до елеваторів, зернонавантажувачів, зерноочисному і ґрунтообробному обладнанню, сівалок, комбайнів. Професійна консультація, супровід, і своєчасна доставка.
Ми працюємо для сільськогосподарських, зернопереробних підприємств, фермерських господарств.
ТОВ ВІНАГРОТЕХ – команда професіоналів, яка надасть запчастини перевірені часом, виробництва України та інших країн. Агробізнес сезонний і до кожного сезону ми підготуємо, підстрахуємо нашого клієнта від неприємних несподіванок. Допоможемо забезпечити потрібні запчастини та комплектуючі.
Ми допоможемо правильно підібрати запчастини та комплектуючі для вашої техніки і обладнання.

Запчастини для зернонавантажувачів – ЗМ-60А, ЗМ-100 до зернометальникам, КШП-6 до ковшовим шнековим навантажувачів, норіям і самопливних навантажувачів. Безліч запчастин та комплектуючих: метизи, важелі, вали, блоки шестерень, вісі тощо.

Запчастини для зерно очисного обладнання – ОВС, БЦС 25 (50), БСХ, Петкус. Важливі комплектуючі, які потребують частої заміни – решета прямокутної та циліндричної форми, круглими, трикутними та прямокутними просіками, різних діаметрів, та розмирів.

Запчастини до комбайнів світових виробників JOHN DEERE, CASE, CLAAS, GASPARDO. Зірочки, головки привода, насоси, пластини протиріжучі, ланцюги, контрприводи, втулки, підшипники та інші запчастини.

Запчастини для ґрунтообробного обладнання – до плугів, борон, культиваторів, глибокорозпушувачів Lemken, Horsh, Gregoire Besson, Kuhn, Will Rich, БДТ, БДВП, КПС.Запчастини до сівалок Kinze, John Deere, Great Plains, Horsh.