Комбайни – на що звернути увагу!

Україна завжди славилась своїми родючими землями, ми одні з найбільших експортерів зернових у світі. І дуже шкода втрачати приблизно 15% врожаю через техніку. Адже світові виробники комбайнів щороку модернізують, удосконалюють, роблять винаходи у цьому напрямку.

Важливо пам’ятати, що техніка як і люди любить увагу.

Тому потрібно знати, що навіть не вірне зберігання комбайнів під час простою, може дорого коштувати.

На приклад платформи підбирача у 50% відмовляють, через ураження покриття (корозії), втрачають пружність, мають розшарування і розтягнення пасів. Тріщини на кронштейнах коліс, ведучого вала, варіатор транспортера може змінити швидкість переміщення. Пружини натягу піддаються розтягненню і корозії, пересихання манжет і ущільнень, і ще безліч проблем.

Саме тому перед початком роботи обов’язково роблять техогляд і заміну всіх фільтрів, мастила, підшипників, гідравлічних манжет, сальників, паси, тощо.

Ланцюг приводу має отримати окрему увагу, бо при зносі страждають попутно спочатку зірочки (розкришення, злом зубів), а потім і сам привід.

Якщо техніка зламається під час жнив, то це втрати дорогоцінного часу, який може вилитись у величезні втрати врожаю через осипання.

Бережіть свою техніку, зберігайте її дбайливо у сухому місці з ослабленими ланцюгами, пасами і пружинами.

Робіть завчасно техогляд і заміну всіх витратних комплектуючих.

ТОВ ВІНАГРОТЕХ, бережіть свої комбайни!