Пас 4НВ3765 PIX-Harvester чотирьохструмний

Пас 4HB3765 PIX-Harvester чотирьохструмний

3765,00  грн

Пас 4НВ3765 PIX-Harvester чотирьохструмний клиновий – більше всього використовуються в агротехніці. Тому, що в агротехніці, зокрема в комбайнах використовуються активні обертальні вузли і деталі (шківи, варіатори, та інші). Їх використання це універсальний спосіб передавати обертальний рух. Вони легкі, міцні, легко замінюються і довговічні.

Замовити товар

Заповніть форму нижче


Опис

Пас 4HB3765 PIX-Harvester чотирьохструмний – більше всього використовуються в агротехніці. Тому, що в агротехніці, зокрема в комбайнах використовуються активні обертальні вузли і деталі (шківи, варіатори, та інші). Їх використання це універсальний спосіб передавати обертальний рух. Вони легкі, міцні, легко замінюються і довговічні.

ТОВ Вінагротех
– це індивідуальний підхід до кожного клієнта, широкий асортимент запчастин до елеваторів, зернонавантажувачів, зерноочисному і ґрунтообробному обладнанню, сівалок, комбайнів. Професійна консультація, супровід, і своєчасна доставка.
Ми працюємо для сільськогосподарських, зернопереробних підприємств, фермерських господарств.
ТОВ ВІНАГРОТЕХ – команда професіоналів, яка надасть запчастини перевірені часом, виробництва України та інших країн. Агробізнес сезонний і до кожного сезону ми підготуємо, підстрахуємо нашого клієнта від неприємних несподіванок. Допоможемо забезпечити потрібні запчастини та комплектуючі.
Ми допоможемо правильно підібрати запчастини та комплектуючі для вашої техніки і обладнання.

Запчастини для зернонавантажувачів – ЗМ-60А, ЗМ-100 до зернометальникам, КШП-6 до ковшовим шнековим навантажувачів, норіям і самопливних навантажувачів. Безліч запчастин та комплектуючих: метизи, важелі, вали, блоки шестерень, вісі тощо.

Запчастини для зерно очисного обладнання – ОВС, БЦС 25 (50), БСХ, Петкус. Важливі комплектуючі, які потребують частої заміни – решета прямокутної та циліндричної форми, круглими, трикутними та прямокутними просіками, різних діаметрів, та розмирів.

Запчастини до комбайнів світових виробників JOHN DEERE, CASE, CLAAS, GASPARDO. Зірочки, головки привода, насоси НШ, сигмети ножа, пластини протиріжучі, ланцюги транспортерні, контрприводи, втулки, підшипники, метизи та інші запчастини.

Запчастини для ґрунтообробного обладнання – до плугів, борон, культиваторів, глибокорозпушувачів Lemken, Horsh, Gregoire Besson, Kuhn, Will Rich, БДТ, БДВП, КПС.

Запчастини до сівалок Kinze, John Deere, Great Plains, Horsh.

Витратні матеріали – металовироби, гумовотехнічні вироби, ремені, шпонкові матеріал, транспортерна стрічка.

  • Болти, гайки, шайби, пружинні шайби, шпильки, шплінти, масльонки, ланки ланцюгів, ланцюги однорядні та дворядні, стопорні кільця.
  • Пароніт, фторопласт, техпластина, капролон, манжети гідравлічні, сальники, рукави високого тиску (РВД), пас 4HB3765 PIX-Harvester чотирьохструмний, мастило для підшипників, кисневі рукави.
  • Підшипники: кулькові, роликові, дворядні, однорядні, корпусні, лапчасті, самоцентруючі, конічні, шарнірні, радіальні, сферичні, опорні, голчасті, кришки підшипників, корпус кришки підшипника.
Сurrency | Валюта
UAH Українська гривня
EUR Євро