манжети гідравлічні 30х50х10 поліуретанові

Манжети гідравлічні 30х50х10 поліуретанові

Манжети гідравлічні 30х50х10 поліурітанові – це ущільнення для різних типів з’єднань. Манжети виготовлені з поліуретану – володіють високим рівнем еластичності, за рахунок чого забезпечують максимальну герметичність. Завдяки особливій структурі матеріалу, манжети захищають техніку і запчастини від вологи, пилу, бруду, витікання рідини тощо. Ущільнювачі з поліууретану є найбільш довговічним і надійним матеріалом.


Опис

Манжети гідравлічні 30х50х10 поліуретанові – це ущільнення для різних типів з’єднань. Манжети виготовлені з поліуретану – володіють високим рівнем еластичності, за рахунок чого забезпечують максимальну герметичність. Завдяки особливій структурі матеріалу, манжети захищають техніку і запчастини від вологи, пилу, бруду, витікання рідини тощо. Ущільнювачі з поліууретану є найбільш довговічним і надійним матеріалом.

ТОВ Вінагротех – це індивідуальний підхід до кожного клієнта, широкий асортимент запчастин до елеваторів, зернонавантажувачів, зерноочисному і ґрунтообробному обладнанню, сівалок, комбайнів. Професійна консультація, супровід, і своєчасна доставка.
Ми працюємо для сільськогосподарських, зернопереробних підприємств, фермерських господарств.
ТОВ ВІНАГРОТЕХ – команда професіоналів, яка надасть запчастини перевірені часом, виробництва України та інших країн. Агробізнес сезонний і до кожного сезону ми підготуємо, підстрахуємо нашого клієнта від неприємних несподіванок. Допоможемо забезпечити потрібні запчастини та комплектуючі.
Ми допоможемо правильно підібрати запчастини та комплектуючі для вашої техніки і обладнання.

Запчастини для зернонавантажувачів – ЗМ-60А, ЗМ-100 до зернометальникам, КШП-6 до ковшовим шнековим навантажувачів, норіям і самопливних навантажувачів. Безліч запчастин та комплектуючих: метизи, важелі, вали, блоки шестерень, вісі тощо.

Запчастини для зерно очисного обладнання – ОВС, БЦС 25 (50), БСХ, Петкус. Важливі комплектуючі, які потребують частої заміни – решета прямокутної та циліндричної форми, круглими, трикутними та прямокутними просіками, різних діаметрів, та розмирів.

Запчастини до комбайнів світових виробників JOHN DEERE, CASE, CLAAS, GASPARDO. Зірочки, головки привода, насоси НШ, сигмети ножа, пластини протиріжучі, ланцюги транспортерні, контрприводи, втулки, підшипники, метизи та інші запчастини.

Запчастини для ґрунтообробного обладнання – до плугів, борон, культиваторів, глибокорозпушувачів Lemken, Horsh, Gregoire Besson, Kuhn, Will Rich, БДТ, БДВП, КПС.

Запчастини до сівалок Kinze, John Deere, Great Plains, Horsh.

Витратні матеріали – металовироби, відведення, гумовотехнічні вироби (ГТВ), ремені, шпонкові матеріал, транспортерна стрічка.

  • Болти, гайки, шайби, пружинні шайби, шпильки, шплінти, масльонки, ланцюги, стопорні кільця.
  • Пароніт, фторопласт, техпластина, капролон, Манжети гідравлічні 30х50х10 поліуретанові, сальники, рукави високого тиску (РВД), паси клинові, мастило, кисневі рукави.
  • Підшипники: кулькові, роликові, корпусні, лапчасті, самоцентруючі, конічні, шарнірні, сферичні, опорні, голчасті, кришки підшипників, корпус кришки підшипника.
Сurrency | Валюта