Манжет гідравлічний 100х115х10

Манжет гідравлічний 100х115х10

Манжет гідравлічний 100х115х10 поліурітанові – це ущільнювачі для різних типів з’єднання. Манжети виготовлені з поліурітану – володіють високим рівнем еластичності, за рахунок чого забезпечують максимальну герметичність. Завдяки особливій структурі матеріалу, манжети захищають техніку і запчастини від вологи, пилу, бруду, витікання рідин та інше. Ущільнювачі з поліуретану є довговічним і надійним матеріалом.


Опис

Манжет гідравлічний 100х115х10 поліурітанові – це ущільнювачі для різних типів з’єднання. Манжети виготовлені з поліурітану – володіють високим рівнем еластичності, за рахунок чого забезпечують максимальну герметичність. Завдяки особливій структурі матеріалу, манжети захищають техніку і запчастини від вологи, пилу, бруду, витікання рідин та інше. Ущільнювачі з поліуретану є довговічним і надійним матеріалом. Манжет гідравлічний 100х115х10.

ТОВ Вінагротех – це індивідуальний підхід до кожного клієнта, широкий асортимент запчастин до елеваторів, зернонавантажувачів, зерноочисному і ґрунтообробному обладнанню, сівалок, комбайнів. Професійна консультація, супровід, і своєчасна доставка.
Ми працюємо для сільськогосподарських, зернопереробних підприємств, фермерських господарств.
ТОВ ВІНАГРОТЕХ – команда професіоналів, яка надасть запчастини перевірені часом, виробництва України та інших країн. Агробізнес сезонний і до кожного сезону ми підготуємо, підстрахуємо нашого клієнта від неприємних несподіванок. Допоможемо забезпечити потрібні запчастини та комплектуючі.
Ми допоможемо правильно підібрати запчастини та комплектуючі для вашої техніки і обладнання.

Запчастини для зернонавантажувачів – ЗМ-60А, ЗМ-100 до зернометальникам, КШП-6 до ковшовим шнековим навантажувачів, норіям і самопливних навантажувачів. Безліч запчастин та комплектуючих: метизи, важелі, вали, блоки шестерень, вісі тощо.

Запчастини для зерно очисного обладнання – ОВС, БЦС 25 (50), БСХ, Петкус. Важливі комплектуючі, які потребують частої заміни – решета прямокутної та циліндричної форми, круглими, трикутними та прямокутними просіками, різних діаметрів, та розмирів.

Запчастини до комбайнів світових виробників JOHN DEERE, CASE, CLAAS, GASPARDO. Зірочки, головки привода, насоси НШ, сигмети ножа, пластини протиріжучі, ланцюги транспортерні, контрприводи, втулки, підшипники та інші запчастини.

Запчастини для ґрунтообробного обладнання – до плугів, борон, культиваторів, глибокорозпушувачів Lemken, Horsh, Gregoire Besson, Kuhn, Will Rich, БДТ, БДВП, КПС.

Запчастини до сівалок Kinze, John Deere, Great Plains, Horsh.

Витратні матеріали – металовироби, гумовотехнічні вироби, ремені, шпонкові матеріал, транспортерна стрічка.

  • Болти, гайки, шайби, пружинні шайби (гровери), шпильки, шплінти, масльонки, ланцюги, стопорні кільця.
  • Пароніт, фторопласт, техпластина, капролон, манжет гідравлічний 100х115х10, сальники, рукави високого тиску, паси клинові, мастило, кисневі рукави.
  • Підшипники: кулькові, роликові, корпусні, лапчасті, самоцентруючі, конічні, шарнірні, радіальні, сферичні, опорні, голчасті, кришки підшипників, корпус кришки підшипника.
Сurrency | Валюта